پاورپوینت نظریه گلوله جادویی

پاورپوینت نظریه گلوله جادویی شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .


مشخصات فایل

تعداد صفحات 41
حجم 329 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx
دسته بندی علوم اجتماعی


توضیحات کامل

پاورپوینت نظریه گلوله جادویی

پاورپوینت نظریه گلوله جادویی شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

تأثیرات کلی رسانه های همگانی (ارتباط توده ) بر نگرش مردم و تصورات ذهنی آنان از جهان و همچنین تأثیرشان بر رفتار آنها چیست؟ آیا این تأثیرات عمیق است یا سطحی ،کم است یا زیاد؟ این سؤالات مهم ترین مسائلی است که نظریه پردازان ارتباط جمعی در پنجاه سال گذشته سعی نموده اند به آنها پاسخ گویند. البته تمام مطالعات درباره تأثیر رسانه ها بر این فرض قرار دارند، که رسانه ها دارای تأثیر  می باشند ولی علی رغم چنین تصوری درباره قدرت اثر گذاری رسا نه ها بین کارشناسان این رشته توافق کلی وجود ندارد. این اختلاف نظر اکثراً درباره میزان تأثیر موارد وقوع و نوع تأثیر است.عقل سلیم این نکته را تأیید می کند که رسانه های همگانی احتمالاً در زمینه های اخلاق نظریات و اعتقادات و بزهکاری که مورد توجه جامعه است دارای بعضی تأثیرات هستند. با وجود این موضوع تأثیر گذاری رسانه ها یکی از جالب ترین و در عین حال اجتناب نا پذیر ترین موضوعی است که جامعه شناسان ارتباطات بدان می پردازند.

اندیشدن درباره تأثیر رسانه ها دارای پیشینه ای تاریخی است .این اندیشه ها قویاً تحت تأثیر شرایط زمان و مکان شکل گرفته و بسیاری عوامل محیطی مانند منافع دولتها و قانونگذاران،نیازمندی های صنایع،فعالیت گروههای ذینفع اجتماعی،منافع مبلغین ی و تجارتی ،افکار عمومی وشیوه ها و مسائل مورد علاقه علوم اجتماعی همگی بر این اندیشه ها تأثیر نهاده اند.

و .

فهرست مطالب

مقدمه

متن اصلی و پیشینه

اساس مدل گلوله ای

 نتیجه

کاستی های این نظریه

پایان

 

 

عنوان : نظریه گلوله جادویی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 332 کیلوبایت

تعداد صفحات : 41

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت نظریه گلوله جادویی


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود


مشخصات

تبلیغات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال دختری در دنیای شناور تولید کویل کندانسور، کویل اواپراتور و مبدل پوسته لوله مجله اینترنتی جغد اموزش سیستم های اطلاعاتی و نرم افزارهای مالی و حسابداری معرفی بهترین قیمت بلیط پرواز ارزان ، تورهای مسافرتی داخلی و خارجی ارزان مدرسه شاد طلوع عقیق شجر | سنگ عقیق | سنگ فیروزه وبلاگ شخصی مهرشاد فراهانی سایت رسمی مرتضی علی یاری(( تحلیلگر بازار سرمایه ))